Darmowa dostawa od 199,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
SPODNIE HELIKON-TEX CPU  - POLYCOTTON RIPSTOP - PL Woodland
SPODNIE HELIKON-TEX CPU  - POLYCOTTON RIPSTOP - PL Woodland
SPODNIE HELIKON-TEX CPU  - POLYCOTTON RIPSTOP - PL Woodland
SPODNIE HELIKON-TEX CPU  - POLYCOTTON RIPSTOP - PL Woodland
SPODNIE HELIKON-TEX CPU  - POLYCOTTON RIPSTOP - PL Woodland
SPODNIE HELIKON-TEX CPU  - POLYCOTTON RIPSTOP - PL Woodland
SPODNIE HELIKON-TEX CPU  - POLYCOTTON RIPSTOP - PL Woodland
SPODNIE HELIKON-TEX CPU  - POLYCOTTON RIPSTOP - PL Woodland
SPODNIE HELIKON-TEX CPU  - POLYCOTTON RIPSTOP - PL Woodland
SPODNIE HELIKON-TEX CPU  - POLYCOTTON RIPSTOP - PL Woodland
SPODNIE HELIKON-TEX CPU  - POLYCOTTON RIPSTOP - PL Woodland

SPODNIE HELIKON-TEX CPU - POLYCOTTON RIPSTOP - PL Woodland

Rozmiar
139,30 zł
brutto / szt.
Produkt dostępny w bardzo dużej ilości
Produkt dostępny w bardzo dużej ilości
14 dni na łatwy zwrot
Bezpieczne zakupy
Cechy produktu:
  • Spodnie nawiązują do projektu munduru Polskich Sił Zbrojnych z 2010 roku
  • Wysoka ergonomia i użyteczność
  • Anatomiczny krój - nie ogranicza zakresów ruchu
  • Regulowany pas
  • Wzmocniony krok i pośladki
  • Pętle na karabinki lub D-Ringi
  • Wzmocnienia na kolanach z kieszeniami na miękkie ochraniacze (Low Profile Protective Pads)
  • Ściągacze w nogawkach
  • Rozporek guzikowy
  • Dziesięć pojemnych kieszeni

Kieszenie:

  • Dwie klasyczne z przodu
  • Dwie małe wpuszczane kieszenie z przodu spodni
  • Dwie tylne zapinane klapkami na guziki
  • Dwie udowe z klapkami velcro (rzep), guzikiem i ściągaczem
  • Dwie na łydkach z klapkami velcro (rzep)

Dane techniczne:

  • Materiał: 60% Bawełna, 40% Poliester
  • Gramatura: 215 g/m²
  • Waga: 722 g
  • Producent: Helikon-Tex, Polska
  • Kod produktu: SP-CPU-PR
Kod producenta
S REGULAR5908218731547
M REGULAR5908218731554
M LONG5908218731646
L REGULAR5908218731561
L LONG5908218731653
Potrzebujesz pomocy? Masz pytania?Zadaj pytanie a my odpowiemy niezwłocznie, najciekawsze pytania i odpowiedzi publikując dla innych.
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
RozmiarObwód w pasieDługość całkowitaDługość nogawki (po wewnętrznej)
XS REGULAR7210879
S REGULAR8010879
S LONG8011384
M REGULAR8810979
M LONG8812484
L REGULAR9611079
L LONG9611584
XL REGULAR10411179
XL LONG10411684
2XL REGULAR11211279
2XL LONG11211784

pixel